1. Úvod
  2. Novinky
  3. Nové vysokozdvižné vozíky CDD
Nové vysokozdvižné vozíky CDD
22.01.2013

S potěšením našim zákazníkům oznamujeme, že dnešního dne jsme do naší nabídky zařadili nové vysokozdvižné vozíky typu CDD s elektrickým zdvihem i elektrickým pojezdem. Jedná o stroje nové generace, které nesou označení CDD1020EPCDD1027EP a CDD1026M. Všechny tyto vysokozdvižné vozíky jsou plně elektrické a nosnost vozíku je 1 tuna.

Vysokozdvižný vozík CDD1020EP i vzv CDD1027EP jsou odlehčené stroje, jejich konstrukční váha je pouze cca 450kg u modelu CDD1020EP a 485kg u modelu CDD1027EP; tyto vozíky jsou tedy cca o 400kg lehčí, než tomu bylo u předchozích typů! Odlehčená konstrukce vysokozdvižného vozíku spočívá zejména ve stožárové zdvižné věži, která je velmi subtilní a přitom pevná a stabilní.
Vlastnosti těchto vysokozdvižných vozíků ocení zejména Ti zákazníci, kteří chtějí minimálně zatěžovat podlahu, po které se vysokozdvižný vozík s nákladem pohybuje a přesto chtějí/potřebují komfort vysokozdvižného vozíku s plně elektrickým ovládáním.

Vysokozdvižný vozík CDD1026M je naopak silné robusní konstrukce, která nejen že poskytuje obsluze maximální ochranu, ale dělá z tohoto vozíku mimořádně stabilního pomocníka. Vysokozdvižný vozík typu CDDM doporučujeme zejména po méně stabilní pojezdové povrchy anebo pro šikmé plochy.

 

Všechny tři tyto stroje jsou nyní nabízeny za akční výhodné ceny!

 

 

Nové vysokozdvižné vozíky CDD - plně elektrické VZV

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.Google+      DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.