1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Nákup na úvěr nebo splátky

Nákup manipulační techniky na leasing, úvěr a odložené splátky


Co přesně znamená nakoupit na leasing?

Na leasing se nejčastěji nakupují auta, ale využít ho také můžete i pro nákup manipulační, zdvihací a vychystávací
techniky. Nevýhodou leasingu je vyšší akontace než u úvěru. Akontací označujeme potřebnou hotovost, kterou při koupi na
leasing musíte mít a slouží jako záloha na plnění služeb. Zpravidla se pohybuje kolem 30% z ceny zboží. Manipulační technika lze však nakoupit i téměř bez hotovosti, a to formou leasingu, úvěru nebo odložených splátek s okladem rozkladem plnění do 90dní.


Co přesně znamená nakoupit na úvěr?

Bankovní úvěr můžete, oproti leasingu, použít téměř na cokoliv a zpravidla nemusíte se bance dokládat, jak přesně jste
finanční prostředky využili (úvěr tak nemá přesné účelové využití a zpravidla se neručí produktem, který chcete zakoupit).Při vyřizování úvěru se s akontací zpravidla vůbec nesetkáte. Výhodou také může být větší disponibilita zakoupeného produktu, kdy teoreticky můžete věc prodat dříve, než bude úvěr doplacen.


Pro všechny naše zákazníky nabízíme jednoduché možnosti, jak financovat nákup manipulační, zdvihací a vychystávací techniky pomocí leasingu nebo úvěru. Níže se dozvíte základní rozdíly mezi jednotlivými variantami a sami si tak můžete vybrat tu nejvýhodnější. V rámci obou těchto produktů nabízíme zprostředkování finančních služeb firmami ESSOX a ČSOB Leasing.
Základní rozdíl mezi úvěrem a leasingem je ve formě vlastnictví věci. Jednoduše řečeno, když si věc (manipulační techniku) zakoupíte na úvěr, stáváte se okamžitě majitelem věci/produktu. Když se rozhodnete pro leasing, tak majitelem je leasingová společnost a věc Vám bude patřit teprve až po zaplacení poslední splátky. Rozdíl je také ve formě daňových odpisů, kdy při úvěru nabydete věc okamžitě, avšak v případě leasingu je odpis postupný - tj. zpravidla měsíční.


Co přesně znamená nakoupit na odložené splátky?

Tento finanční produkt je určený pro schválené OSVČ a firmy, které podnikají na území ČR nebo Slovenska. Schvalovací proces je bez poplatku a velmi rychlý - trvá cca 5 minut. Následně je možné zboží ihned expedovat k zákazníkovi. Startovací limit pro tyto nákupy je stanoven na částlu + 25.000,-Kč bez DPH. Zákazník obdrží s dodáným zbožím také fakturu/daňový doklad, kde budou rozloženy splátky za úhradu dodávky do 3 měsíčních splátek. Ve výsledku tedy zákazník získává možnost koupě na splátky po dobu 3 měsíců pouze s navýšením 3,5%!

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary