1. Úvod
  2. Manipulační technika
  3. Druhy manipulační techniky
  4. Kancelářské vozíky, dvoukoláky

SKLADOVÉ A MANIPULAČNÍ VOZÍKY/ DVOUKOLOVÉ VOZÍKY

Skladový vozík / Kancelářský vozík PH 150

Skladový kancelářský vozík PH 150 je ideálním pomocníkem nejen do kanceláří, ale i skladů, hotelů a všech ostatních provozů, kde je třeba přepravovat menší náklady a přepravní vozík následně kompaktně a jednoduše složený uskladnit. Skladový vozík PH150 má nosnost 150kg a tím vyhoví i těm, kteří chtějí např. přepravovat těžší balíky nebo méně objemný materiál. Skladový vozík PH150 je proveden se sklopným čelem. Toto ovládací madlo je možné snadnou zafixovat ve svislé poloze a nebo ho naopak můžete jednoduše složit. Výrobek je dodáván složený v papírové krabici.


Dvoukolák (dvoukolový vozík) do 120kg

Tradiční dvoukolový vozík (lidově nazýván " dvoukolák ") pro snadný převoz různých materiálů. Díky své konstrukci je bytelný a velmi dobře uzpůsobený na odvoz téměř jakéhokoliv materiálu. Dvoukolák je zvláště oblíbený u chalupářů a chatařů pro odvoz palivového dříví, kamenů, potravin, potravinových přepravek, ale i různých ostatních věcí. Tělo dvoukolového vozíku je z kvalitně svařované trubkové ocelové konstrukce doplněné drátěnou výplní; podle výběru v barvě modré nebo šedé. Kola dvoukolových vozíku mohou být nafukovací se špicemi, plnogumová, pryžová nebo kvalitní bantamová.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary