1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Testováno

Otestováno před předáním

Všechny produkty a stroje manipulační techniky, které dodáváme našim zákazníků prochází důkladnou výstupní kontrolou a náročným testováním. Právě jen takové testy zajistí, aby se k zákazníkovi dostal skutečně 100% kvalitní výrobek, který ve všech směrech splňuje deklarované parametry a jeho funkce je v souladu s platnými technickými normami. Hydraulika strojů, baterie a řídící jednotky – to jsou problémové komponenty každého stroje, které důkladně odzkoušíme, změříme jejich hodnoty a minimalizujeme tím následný problém při provozu v dílně, skladu nebo na stavbě. Zároveň nechceme, aby první úkon zákazníka byla reklamace dodaného výrobku.


V dnešní době je stále větší tlak na cenu produktů Manipulační techniky. Demograficky je Čína hlavním producenten oceli pro celý zbytek světa. A tudíž velká část komponentů manipulační, zdvihací a vychystávací techniky pochází právě z této země. Problémy s manipulační technikou z Číny jsou poměrně časté a bez prověření je  pravděpodobnost, že bude stroj reklamován v krátké době po jeho prodeji. Kvalitu prodávaného zboží nenecháváme náhodě, jak se tomu mnohdy děje u jiných prodejců, kdy zákazník pak musí stroj reklamovat, čekat na opravu nebo pořizovat si náhradní zboží.


Proto je naší maximální snahou abyste zakoupili rovnou to, co bylo odzkoušeno na maximální nosnost, a jiné další funkce, a kde jsme VŠE prověřili pro Vaši plnou spokojenost.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary