1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Nákup na úvěr nebo splátky
  4. Nákup a odložené splátky

Odložené splátky při nákupu manipulační techniky

Tento finanční produkt je určený pro schválené OSVČ a firmy, které podnikají na území ČR nebo Slovenska. Schvalovací proces je bez poplatku a velmi rychlý - trvá cca 5 minut. Následně je možné zboží ihned expedovat k zákazníkovi. Startovací limit pro tyto nákupy je stanoven na + 25.000,-Kč bez DPH.
Zákazník obdrží s dodáným zbožím fakturu/daňový doklad, kde budou rozloženy splátky za úhradu dodávky do 3 měsíčních  splátek. Ve výsledku tedy zákazník získává možnost koupě na splátky za cenu pouze 3,5%!Manipulační technika zakoupená na "odložené splátky" tvoří zajímavou alternativu mezi hovotostním nákupem a nákupem na leasing nebo úvěr.

Příklad:

Cena vybraného stroje ....................................................         70.000,-Kč
Navýšení celkem za 3 měsíce .......................................               525,-Kč
Měsíční splátka stroje ......................................................    23.537,50 Kč

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary