1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Jak platit

Jak zaplatit manipulační techniku


Zaplacení zboží

Objednané zboží můžete snadno uhradit těmito způsoby:


1. Platba na základě vystavené zálohové faktury

- zálohová faktura je zpravidla vystavena několik hodin po přijetí objednávky od zákazníka. Následně je zálohová faktura ihned odeslána elektronickou poštou objednatelina email, který byl uveden v objednávce.

- po zaplacení se zboží ihned zasílá přepravní společností (daňový doklad a návod k obsluze je součástí dodávky).
- celý proces vyřízení objednávky při zálohové platbě je velmi rychlý - zpravidla trvá pouze 24 hodin.


2. Dobírka - platba řidiči přepravní společnosti při předání zboží (příplatek +40kč za dobírečné)

- objednané zboží je odesláno zákazníkovi na základě platné, případně telefonicky ověřené, objednávky, a to ihned.
- řidič přepravní společnosti (přepravce) je v tomto případě zástupcem dodavatele. Předá objednané zboží zákazníkovi a  od zákazníka (objednatele) převezme hotovost jako úhradu za toto zboží.
Zákazníkovi je předán příjmový pokladní podklad, který slouží jako potvrzení o zaplacení.
Pozn.: jedná se o nejrychlejší způsob vyřízení objednávky. Naše ceny dopravy jsou navíc velmi nízké; např. za paletový vozík DB 2tuny je účtován doplatek za dopravu pouze 290,-Kč bez DPH + 40,-Kč bez DPH za dobírku.


3. Nákup se splatností - u státních organizací

Tato možnost úhrady je určena prostátní (a také neziskové) organizace, kde je platba formou úhrady daňového dokladu/faktury se splatností 14 dní zcela bez poplatku (zdarma).


4. Nákup manipulační techniky na leasing nebo úvěr

Podrobnější informace o této nabídce naleznete naleznete v sekci Leasing_Úvěr. Tato varianta spočívá v nákupu objednaných produktů na leasing nebo úvěr - tzn. na splátky.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.Google+      DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.