1. Úvod
  2. Manipulační technika

Co je manipulační technika ?

Sepsali jsme pro Vás zajímavé a nejdůležitější informace o tom, jak správně vybírat vhodnou manipulační, zdvihací a vychystávací techniku. Co přesně je  paletový vozík, jak funguje, jaké existují základní typy paletových vozíků, jaké je jejich ovládání, jaká je standardní nostnost paletovacích vozíků i jaké jsou jejich obecné možnosti, jaká je obvyklá délka vidlic (vidlí) paletových vozíku, apod.
V dalších odkazech pak naleznete přehled vysokozdvižných vozíků (zjednodušeně řečeno paletových vozíků VZV, které umí zdvihat břemeno do výšky) s manuálním (ručním) ovládáním (mechanické) pro přepravu a zdvihání nákladu, elektrické vysokozdvižné vozíky (často jaké označované jako VZV) buď s elektrickým pojezdem a manuálním zdvihem a nebo kombinace obojího (tzn. elektrický pojezd i elektrický zdvih).
Také u nás naleznete nabídku statických zdvihacích plošin i pojezdových zdvihacích stolů, dále pak nabídku levných skladových a kancelářských vozíků, skladové rudly všech standardních zatížení s plastovými nebo bantamovými koly, paletové vozíky (tzv. paleťáky) s váhou, paletové vozíky s váhou a tiskárnou, paletové vozíky nůžkové mechanické i paletové vozíky nůžkové elektrické, elektrické nízkozdvižné paletové vozíky, kladkostroje mechanické i kladkostroje elektrické a kladkostroje lanové i řetězové, dílenské jeřáby i hydraulické hevery. V naší nabídce také naleznete širokou nabídku náhradních dílů pro manipulační a zdvihací techniku. Mnoho strojů máme trvale skladem a za překvapivě nízké ceny.

Pokud by jste však sháněli cenově příznivý stroj tak navštivte náš BAZAR manipulační techniky, kde zcela jistě naleznete ten vhodný stroj, který je vždy minimálně používaný, má dlouhou záruku a velmi výhodnou cenu. Na všechny naše bazarové (zánovní) produkty je poskytována záruka v délce 12 měsíců bez omezení!

 

Proč u nás nakupovat ... ?


- široká nabídka manipulační techniky, velké skladové zásoby a nízké ceny
- vysoká kvalita nabízeného zboží - produkty Deltalift a Hanselifter
- rozsáhlé odborné znalosti a poradenství, poradenství pre-sale i post-sale
- levná a rychlá doprava zásilek po celé ČR i SR
- snadná dostupnost náhradních dílů a kompletní záruční i pozáruční servis
- profesionální a milý přístup všech našich pracovníků, spokojenost zákazníka je naše prvořadá priorita

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary