1. Úvod
  2. O nás

MANIPULAČNÍ a ZDVIHACÍ TECHNIKA "levně"
(www.manipulacni-technika-levne.cz)

je distributorem značkové manipulační, zdvihací a vychystávací techniky DELTALIFT a HANSELIFTER. Tyto výrobky jsou distribuovány z České republiky a Německa. Jedná o kvalitní a značkovou manipulační techniku, která Vás jistě zaujme nejen svou kvalitou, ale také nízkou pořizovací cenou. Každý zakoupený produkt je navíc, těsně před odesláním zákazníkovi, důkladně testován a musí beze zbytku splnit všechny deklarované parametry. V rámci těchto zkoušek jsou důkladně ověřeny všechny funkce dodávaného stroje, jako jsou zejména celková funkčnost, nosnost, případná výška zdvihu, atp.

MANIPULAČNÍ TECHNIKA "levně" je unikátní e-shop na čekém internetu. Nabízíme jen kvalitní a prověřenou manupulační, zdvihací a vychystávací techniku. Nízké ceny jsme schopni nabídnout zejména z toho důvodu, že veškeré naše dodávky jsou odesílány zákazníkovi přímo, a to přepravní službou (GEIS ČR) z našeho výdejního skladu. Nejsme tedy nijak zatíženi rozsáhlou administrativou nebo kamenými obchody. Naopak náš eshop je koncipován tak, aby si zákazník mohl svůj produkt vybrat snadno a rychle prostřednictvím internetu a tento výrobek byl expresně doručen na adresu požadovanou zákazníkem. Nabízíme Vám také rozsáhlé a kvalitní telefonické poradenství, a to na na infolince: +420 - 734 838 003.

Kvalita námi nabízených produktů a strojů je pro nás prioritním cílem. Stejně tak jako snaha o neustále vylepšování nabízených výrobků. Velké důraz je kladen na testování všech dodávaných výrobků a strojů. Při výstupní kontrole je KAŽDÝ produkt samostatně testován tak, aby zákazník skutečně získal prvotřídní a plně funkční věc, která bude splňovat veškeré deklarované parametry a očekávání zákazníka. Celý výrobní proces je v souladu s požadavky mezinárodních standardů pro zajištění kvality dodávaných výrobků. Samozřejmostí je návod v českém jazyce, pre-sale poradeství, post-sale řešení případných reklamací i dodávky náhradních dílů.

To vše pro Vaši MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.Google+      DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.