1. Úvod
  2. Manipulační technika
  3. Zakázková výroba

Zakázková výroba / Výroba na zakázku

Nabízíme také dodávky, zakázkovou výrobu, atypické manipulační techniky a transportních techniky. Veškeré vyrobené produkty jsou od samého počátku úzce konzultovány se zákazníkem (objednatelem) tak, aby náš vývojový a výrobní tým maximálně uspokojil Vaše požadavky a finální výrobek byl skutečně 100% kopií Vašich představ - tedy představ zákazníka.

Kromě nabízené sériové produkce sortimentu manipulační techniky od rudlů, až po čelní motorové vysokozdvižné vozíky s dieselovým nebo alternativním pohonem, se také zaměřujeme na zakázkovou výrobu manipulační a transportní techniky, a to přesně dle požadavků zákazníka.

Na základě sofistikovaného procesu přípravy a výroby Vám finálně nabízíme takové řešení manipulace s materiálem ve Vaší firmě, které není standardní a běžně dostupné. Atypické řešení je vyráběno vždy pro potřeby daného zákazníka a stává se majetem zákazníka.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary