Rudl, Rudly - ruční přepravní vozík

RUDLY / RUČNÍ MANIPULACE VE SKLADU S LEHČÍM NÁKLADEM

Rudl skládací do hmotnosti 200kg

Skládací RUDL (dvoukolový ruční vozík) je vhodný zejména pro manipulci ve skladech, převážení těžkých krabic, přepravek apod... Rudl má bytelnou svařovanou ocelovou konstrukci z tenkých trubek a kvalitní plná gumová kola. Díky možnosti složení je velmi skladný a uskladnitelný. Rudl 021A je uzpůsoben na převážení nákladu až do hmotnosti 200 kg.

Rudl univerzální do hmotnosti 350kg

Univerzální rudl (dvoukolový ruční vozík) je vhodný hlavně pro manipulci ve skladech, převážení těžkých krabic. Oceníte ho všude tam, kde je třeba ručně převážet na dvou kolech velmi těžký náklad. Rudl má bytelnou svařovanou konstrukci z ocelových trubek a kvalitní bantamová kola s duší. Rudl je vybaven ochrannými rukojeťmi a volitelně i mřížkou pro lepší, a také bezpečnější, podložení nákladu. Rudl je uzpůsoben na transportování nákladů až do hmotnosti 300 kg.


Rudl schodišťový do hmotnosti 200kg

Univerzální rudl (ruční vozík vícekolový) je vhodný nejen pro manipulci ve skladech nebo rovných plochách, ale jeho kvality oceníte zejména při manipulaci na schodech. Tento rudl má speciálně uzpůsobena kola tak, aby mohl jezditi rudl bez problému po schodech a to i plným nákladem. Rudl má bytelnou  konstrukci a kvalitní gumová plná kola. Schodišťový rudl je vybaven ochrannými rukojeťmi. Rudl 008C je uzpůsoben na převážení nákladu až do hmotnosti 200 kg. Díky třem pojezdovým kolečkům usnadní pojíždění nejen po schodech.


Rudl PROFI do 350kg

Profi rudl (ruční dvoukolový vozík) je vhodný pro manipulci ve velmi pohodlou přepravu těžkých nákladů. Při maximálním zatížení 350kg je jízla rudlu snadná, a to díky kuličkovým ložiskům, kterými tento rudl disponuje. Takto vybavený je pouze model 004B. Rudl má velmi bytelnou, ale přesto ne příliš těžkou, svařovanou konstrukci z ocelových trubek a kvalitní bantamová kola s kuličkovými ložisky! Kuličková ložiska mají delší životnost a vydrží větší zatížení a provoz rudlu. Rudl je navíc vybaven ochrannými rukojeťmi. Převoz nákladu do hmotnosti 350kg.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary