1. Úvod
  2. O nás
  3. Naši zákazníci

Naši zákazníky manipulační, zdvihací a vychystávací techniky

Naši odběratelé jsou typicky zejména Ti zákaznící korporátní klientely, kteří buď řeší problém se snižováním nákladů na dodávky manipulační techniky, a nebo potřebují manipulační, zdvihací či vychystávací techniku ke svému výdělku - velmi často např. firmy: spediční a skladovací, stěhovací, výrobní, technologicky zaměřené a řada dalších... Vždy se jedná o ty subjekty, kteří potřebují zakoupenou manipulační techniku plně využívat a kupují tedy jen kvalitní produkty/stroje.

Více naleznete také v sekci REFERENCE kde uvidíte seznam vybraných společností, které vsadili na kvalitní značky Detalift nebo Hanselifter.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary