1. Úvod
  2. Reference

Manipulační a zdvihací technika - reference

Snadná a rychlá manipulace s materiálem a jeho zdvih. To je naše filosofie a proto dodáváme jen takové produkty, které svou kvalitou a funkcionalitami vyhoví právě těmto požadavkům. Požadavkům, které jsou sice zcela běžné a samozřejmé, ale bohužel ne každá manipulační a zdvihací technika taková očekávání naplní. Dodáváme paletové vozíky různých délek, nosností i provedení, vysokozdvižné vozíky (VZV) mechanické i elektrické a nebo částečně elektrické, jeřáby, kladkostroje, hevery a obecně všechna související zařízení a produkty, aby byla manipulace s materiálem vždy snadnou záležitostí a přinášíme i řešení toho, jak docílit maximální efektivity a přitom šetřit Váš rozpočet.


Zde naleznete malou ukázku toho, jak funguje námi prodávaná manipulační technika. V sekci Stroje a produkty v praxi naleznete drobný příklad toho, co nabízíme a již bez problémů funguje v každodenních provozech. V části webu s názvem Vybrané zajímavé reference pak naleznete jen stručný, avšak zajisté zajímavý, seznam zákazníků, kteří již "vsadili" na manipulační, zdvihací a vychystávací techniku značek Deltalift nebo HanseLifter.

Získejte s námi Vaší konkurenční výhodu...!

 

IKEA Česká republika, s.r.o.
Raiffeisen - Leasing, s.r.o.
KARCHER spol. s r.o.
MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary