ZDVIHACÍ PLOŠINY STATICKÉ A ZDVIHACÍ STOLY POJEZDOVÉ HYDRAULICKÉ

Zdvihací stůl - manuální zdvih, zvedne do 800kg

Zdvihací pojezdový stůl usnadňuje práci při nakládce a vykládce aut, naskladňování zboží do regálů a celkově je důležitým pomocníkem všude tam, kde je třeba mobilně přesunou zdvižnou plochu stolu a provést libovolný úkon (zpravidla zdvih nákladu). Zboží, nebo náklad pro manipulaci, jednoduše zvednete do Vámi vyhovující pracovní výšky velmi snadno hydraulicky pomocí nožního pedálu. Pojezdový zdvihací stůl má odolnou ocelovou konstrukci a je uzpůsoben ke zvedání břemen až do nosnosti 800kg. Přední kolečka jsou vybavena brzdami. Pojezdový pracovní zdvihací stůl má polyuretanová kolečka. Ke spuštění nákladu slouží ovládací páka na ovládací oji (stejná, jako je u paletového vozíku).

Zdvihací stůl - manuální nůžkový, zvedne do 700kg

Zdvihací stůl pojezdový Vám usnadňuje práci při nakládce a vykládce, při naskladňování zboží do regálů a obecně všude tam, kde je třeba zdvihu nákladu na rovné ploše. Zboží pro manipulaci a zdvih jednoduše zvednete do Vámi vyhovující pracovní výšky, a to pomocí hydraulického nožního pedálu. Zdvihací stůl má odolnou ocelovou konstrukci a je uzpůsoben ke zvedání břemen až do hmotnosti 800kg. Pojezdový zdvihací stůl má nůžkový zdvih umožňuje zvedat břemena volně ložená na zdvihacím stole do větší výšky, než je tomu v předchozím případě u zdvihacího stolu s klasickým manuálním zdvihem. Přední kolečka jsou vybavena brzdami a kolečka zadní jsou polyuretanová.

Zdvihací plošina statická - elektrohydraulický zdvih do 3000kg (3t)

Statická zdvihací plošina je navržena pro těžké průmyslové použití. Zdvihací plošina se využívá se především ve výrobních linkách a velkých strojů. Zdvihací statická plošina je vybavena bezpečnostní pojistkou proti samovolnému poklesnutí desky. Zdvihací plošina má elektrický zdvih a je velmi stabilní a robusní konstrukce.

Nabízíme tyto možnosti úpravy plošin:

1) Ovládání nožním pedálem pro svislý zdvih vzhrůru - na místo použití tlačítek na ručním ovládání plošiny je možné ovládat plošinu směrem nahoru nožním pedálem.

2) Ovládání nožním pedálem pro svislý zdvih vzhůru i dolů - na místo použití tlačítek na ručním ovládání zdvihací plošiny je možné ovládat plošinu nahoru i dolů nožním pedálem.

3) Krokový zdvih; je použito časové relé - při jednom stlačení tlačítka (nožního pedálu) při pohybu vzhůru se plošina zdvihne o jeden krok. Délka zdvihového kroku je uživatelsky nastavitelná (1 krok = určitý počet vteřin).

4) Úprava zdvihu plošiny s ovládání optickým snímačem - zdvih + zastavení zdvihací plošiny je ovládáno prostřednictvím optického snímače. Tato úprava je velmi vhodná pro plynulé odebírání materiálu z plošiny např. u výrobní linky. Statická zdvihací plošina se zdvihne, s materiálem nebo zátěží) do požadované výšky, kde se pohyb plošiny zastaví, a to díky impulsu od optického snímače. Po odebrání horní vrstvy materiálu, nebo závaží obecně, se zdvihací plošina opět zdvihne do požadované výšky, kde ji opět zastaví instalovaný a naprogramovaný optický snímač. Celý cyklus se následně zopakuje. Tento proces je možné provést i obráceně, tj. odebírání materiálu z linky na zdvihací plošinu. Po přidání materiálu, nebo zboží, na zdvihací pracovní stůl se poloha zdvihací plošiny sníží na požadovanou výšku tak, aby bylo možné plynule přidávat další materiál.


Zdvihací plošina typu "U" - s elektrickým zdvihem do 1000kg (1t)

Statická zdvihací plošina HTF tvaru "U" s elektrickým plynulým zdvihem do výšky 840 mm se využívá ve skladech, spedicích a dalších průmyslových oblastech pro snadnější manipulaci se zbožím a materiálem. Svým tvarem je zcela ideální pro zdvih nákladu, který dopravíte do středu plošiny (např. paletovým vozíkem), náklad se "posadí" na boční zdvižné stěny zdvihací plošiny a zdvihací plošina HTF-U tento náklad zvedne. Ideální je například na zdvih poloosy z automobilu a podobně nerovná, nebo tvarovaná břemena.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary