Manipulační technika na leasing

Co přesně znamená nakoupit na leasing?

Na leasing se nejčastěji nakupují osobní automobily, ale využít ho také můžete také pro nákup manipulační, zdvihací a vychystávací techniky. Nevýhodou leasingu je vyšší akontace než u úvěru. Akontací označujeme potřebnou hotovost, kterou při koupi na leasing musíte mít k dispozici a slouží jako záloha na plnění služeb. Zpravidla se pohybuje kolem 30% z ceny zboží.

 

Když se rozhodnete pro leasing, tak majitelem je leasingová společnost a věc Vám bude patřit teprve až po zaplacení poslední splátky. Rozdíl je také ve formě daňových odpisů, kdy při úvěru nabydete věc okamžitě, avšak v případě leasingu je odpis postupný - tj.měsíční.


MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary