KLADKOSTROJE a KOČKY / KLADKOSTROJE ŘEZEROVÉ A LANOVÉ , DÍLENSKÉ JEŘÁBY a HEVERY / SVISLÝ ZDVIH BŘEMENE

Kladkostroje manuální řetězové do hmotnosti 2000kg (2t)

Řetězový kladkostroj má robustní ocelovou konstrukci. Na řetězu kladkostroje je uchycen závěsný upevňovací hák s pojistkou proti zpětnému chodu. Řetězový kladkostroj se ovládá za pomoci až 6m obslužného řetězu, který se umístěn na těle kladkostroje. Zdvihací článkový řetěz je pak vyroben z legované oceli (povrchová úprava je pozinkováním). Řetězové mechanické kladkostroje jsou zpravidla hybné a pohyb je zajištěn jeřábovou kočkou, na které je kladkostroj uchycen.

Kladkostroje elektrické lanové do hmotnosti 1000kg (1t)

Zdvih nákladů se provádí za pomoci elektrické vratné kladky. Nabízené elektrické lanové kladkostroje zdvihají náklad do hmotnosti až 1000 kg při přímém zdvihu zátěže. Elektrický lanový kladkostroj je vybaven kombinovaným systémem ochranných funkcí pro maximální bezpečnost při práci se zvedákem kladkostroje (koncový spínač pro zvedání a spouštění plus nouzový vypínač pro okamžité zastavení stroje). Kladkostroj má jednoduché ovládání pomocí přepínače na elektrickém kabelu. Motor lanového kladkostroje je vybaven tepelnou pojistnou. Blok motoru a převodová skříň jsou vyrobeny z hliníkového tlakového odlitku. Lano je z oceli se závěsným hákem pro pevné uchycení nákladu. Konzole zvedáku je z ocelového plechu (povrchová úprava práškovým lakem). Ovládání kladskostroje je umístěno na přípojném kabelu dlouhém 1,6m. Součástí dodávky je také montážní sada pro zavěšení (spony, šrouby); elektrický lanový kladkostroj se zpravidla fixně přichytí, např. ke stropu. Možno také kladkostroj upevnit na výkyvné rameno.

JEŘÁBOVÁ KOČKA nosnosti 2000kg (2t)

Jeřábová kočka je určená pro zavěšení na normalizované profily typu I, T, HEB, IPE, IPN, po kterých se pak vodorovně pohybuje. Zpravidla se na jeřábovou kočku zavěší kladkostroj a toto řešení pak nabízí široké možnosti v pohybu se zvednutým nákladem. Pojezdy jeřábové kočky jsou opatřeny okem pro uchycení kladkostroje. Ovládání posuvu se zajistí tahem či tlakem na břemeno; nebo na obslužný řetěz kladkostroje.


VÝKYVNÉ RAMENO na 400kg

Výkyvné rameno ocelové je uzpůsobeno pro maximální nosnost 400 kg. Montuje se na kruhové trubky o průměru 50 mm. Stranové, ale i délkové, rozšíření manipulačního prostoru při zdvihání / spouštění břemene (maximální vysunutí 1,1metru pro zátěž 200 kg). Obsah dodávaného balení: nosné trubky (vnější/vnitřní/výsuvná), přidržovací vzpěra, upevňovací spony 2ks a drobný montážní materiál. Rameno je konstruované  pro zavěšení elektrických lanových kladkostrojů (kompatibilní s modely GSZ 100/200, GSZ 200/400, GSZ 300/600; bez vodící kladky).Hydraulický hever do váhy 20.000kg (20t)

Hever hydraulický má volitelné nastavení vhodné pracovní výšky zvedáku (vyšroubuje se nosná ploška do příslušné výšky, ± 60 mm). Hever má plynulé zpětné spouštění břemen pootočením ovládacího ventilu. Hydraulický hever má drážkovaný opěrný talíř pro maximální stabilitu a bezpečnost při práci. Konstrukce heveru: kvalitní hydraulický masivní válec, masivní stojná litinová deska, dvou dílná zvedací páka s přípravou na nasazení pro ovládání ventilu, transportní ergonomická rukojeť.

Hřebenový hever do váhy 1500kg (1,5t)

Hřebenový hever je vhodný pro svislý zdvih a nadzvedávání strojů a zařízení až do hmotnosti 1,5 t. Hřebenový hever se vyznačuje se svojí tuhou konstrukcí a díky ideálnímu převodu se velmi snadno obsluhuje. Výhodou hřebenového heveru je jeho sklopná klika a praktické držáky pro případný transport.


Dílenský jeřáb do hmotnosti 2000kg (2t)

Nosné rameno dílenského jeřábu je uzpůsobeno k několika polohám vysunutí. Zpětné spouštění břemene (směrem dolů) se provádí pootočením ventilu zvedací pákou. Dílenský jeřáb mobilní má pojistný ventil je jako garanci bezpečné práce s těžkými náklady. Jeřáb má stabilní ocelovou konstrukci (základní rám z jeklového profilu 70 x 70 x 2,5 mm), Hydraulický zvedák s dlouhým válcem (maximální výška zdvihu ramene: až +2,3 m), zvedací páka pro ovládání ventilu, řetěz se závěsným hákem, pohodlná manipulace díky pojezdovým kolečkům jeřábu. Dílenský jeřáb je prostorově nenáročný jak při skladování, tak při přepravě.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary