1. Úvod
  2. Služby
  3. Nadstandardní služby

Nadstandardní služby a výhody naší manipulační techniky

V rámci našich dodávek kvalitní a prověřené Manipulační, zdvihací a vychystávací techniky Vám nabízíme/dodáváme jen ověřené a vyzkoušené produkty a stroje. I z tohoto důvodu máme velké množství spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a věříme, že nízké ceny a kvalitní služby odliší dobré dodavatele od těch obyčejných. Vždy se Vám, našim budoucím i stávajícím zákazníkům, snažíme nabídnout něco navíc. Něco, co při nákupu a používání manipulační techniky (tzn. paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky VZV, skladové Rudly, manipulační vozíky, kladkostroje a obecně přeprava a zdvih břemene) jistě oceníte a co přidá námi dodávaným produktům jakousi přidanou hodnotu pro nákup a používání.

Mezi naše nadstandardní služby patří:


Záruka 2 roky pro každého

Platí i pro zákazníky korporátní klientely. Na tyto dodávky se vztahují pravidla obchodního zákoníku - tedy pouze zkrácená záruka v délce trvání 6 nebo 12 měsíců. Jsme si však natolik jisti kvalitou našich produktů, že rádi jsme tuto záruku prodloužili pro VŠECHNY zákazníky na 2 roky bez ohledu, jestli se jedná o fyzické osoby nebo podnikatele/firmy.

Možnost záruku prodloužit až na 36 měsíců

Pokud si přejete záruku na stroj prodloužit; nabízíme Vám službu prodloužení záruky o další 1 rok na celkovou dobu 36 měcíců (24 měsíců standardně + další 12 měsíců za příplatek). Buď za 10% ceny stroje bez elektrického pohonu a nebo 15% u stroje s elektrickým pohonem (zejména vysokozdvižné paletové vozíky, paletové vozíky s elektrickým pohonem, kladkostroje elektrické, atp.). Záruku Vám prodloužíme na 3 roky!
V této lhůtě Vám pak zdarma vyměníme případné vadné komponenty za nové, a nebo provedeme zcela zdarma opravu.

Kvalitní baterie v našich strojích

Baterie (zejména u vysokozdvižného vozíku VZV) je srdcem takového stroje a bez správně fungující baterie je stroj značně degradován. Baterie jsou slabinou všech elektrických strojů. Abychom tuto slabinu změnili naopak na silnou stránku, dodáváme do všech našich strojů baterie od renomovaného výrobce DYNO. Tyto baterie dodáváme do každého stroje vždy nové těsně před prodejem a expedicí daného výrobku. Navíc před předáním zákazníkovi změříme jejich stav.
Nemůže se tak stát, že Váš stroj se zastaví v ten nejméně vhodný okamžik!

Revize strojů

Každý elektrický stroj, nářadí nebo  technické zařízení musí být, dle platných zákonů, opatřeno dokumentací pro účely bezpečnosti práce a musí být určeny lhůty a harmonogramy výchozích i následných kontrol a revizí. Zejména u strojů s elektrickým pohonem jsou pravidelné kontroly stavu nutnou součástí servisu, jelikož se tak předchází vážnějším poškozením stroje a naopak se stroj udržuje ve stále 100% kondici.

Provádíme odborné revize strojů manipulační techniky, jejich opravy a kontroly, které splní zákonné požadavky a zároveň prodlouží jejich životnost. Při těchto preventivních prohlídkách kontrolujeme stav a vhodnost baterií, případně řešíme jejich výměnu. Provádíme jak servisní prohlídky námi dodané manipulační techniky, tak i manipulační techniky konkurenční. Revizi je také možno objednat, na přání zákazníka, i mimo intervaly stanové servisním plánem.

Vyzkoušíme také nosnost stroje a zařízení pro jeho bezpečný a spolehlivý provoz. Nevystavujete se postihům z inspektorátů bezpečnosti práce ani jiného správního orgánu.
Pravidelný servis manipulační techniky je také nezbytný pro případné plnění ze strany pojišťovny.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary