1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Servisní místa

Manipulační technika - Servisní místa

Sestavili jsme pro zákazníky rozsáhnou servisní síť. Ta je takto hustě pokryta z důvodu, že chceme minimalizovat Vaše možné budoucí náklady a starosti v případě, že bude třeba zakoupenou manipulační techniku servisovat.
Máme také své mobilní servisní techniky, kteří mohou opravit zakoupený stroj "on-site" - pro více informací nás, prosíme, kontaktujte.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary