1. Úvod
  2. O nákupu
  3. Prodloužená záruka

Prodloužená záruka manipulační techniky

Záruka 2 roky pro každého!


Toto se týká zejména zákazníků z řad korporátní klientely. Na tyto dodávky (tzn. když uzavírá obchod firma s firmou) se vztahují pravidla obchodního zákoníku - tedy zkrácená záruka v délce trvání 6 nebo 12 měsíců. My jsme si však natolik jisti kvalitou našich produktů, že jsme rádi tuto záruční lhůtuprodloužili pro VŠECHNYzákazníky na 2 roky bez ohledu, jestli se jedná o fyzické osoby nebo právnické osoby - podnikatele/firmy.


Možnost záruku prodloužit až na 36 měsíců

Záruku na zboží je však možné prodloužit až na 3 roky. Pokud si přejete záruku na stroj manipulační techniky prodloužit, nabízíme Vám službu prodloužení záruky o další 1 rok, tedy na celkovou dobu 36 měcíců (24 měsíců standardně + další 12 měsíců za malý příplatek). Příplatek za záruku 36 měsíců je buď za 10% ceny stroje bez elektrického pohonu a nebo za 15% u stroje s elektrickým pohonem (zejména vysokozdvižné paletové vozíky, paletové vozíky s elektrickým pohonem, kladkostroje elektrické, a další...). V této lhůtě Vám pak zcela zdarma vyměníme případné vadné komponenty za nové, a nebo provedeme zdarma opravu.

MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U nás naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR.       DELTALIFT Czech      DELTALIFT Slovakia      DELTALIFT Polska      DELTALIFT Germany      DELTALIFT Hungary