Rudl - řazení podle typu s gumovými koly

Řadit podle 
Výrobce  

Rudl klasický univerzální s gumovými koly. Univerzální ruční dvoukolový vozík je vhodný pro manipulci ve skladech, převážení těžkých krabic, přepravek a pod.. Rudl má bytelnou svařovanou konstrukci z ocelových trubek a kvalitní gumová kola. Navíc je vybaven ochrannými rukojeťmi. Rudl 02A je uzpůsoben na převážení nákladu do 200 kg.   Technické parametry:
naše cena 895 Kč

nedostupné


RUDL schodišťový 008B je univerzální ruční vozík je vhodný pro manipulci ve skladech, převážení těžkých krabic, přepravek a pod.. Rudl má bytelnou svařovanou konstrukci z ocelových trubek a kvalitní gumová kola. Navíc je vybaven ochrannými rukojeťmi. Rudl 08C je uzpůsoben na převážení nákladu do 200 kg. Díky třem pojezdovým kolečkám usnadní pojíždění po schodech.   Technické parametry: Kola:
naše cena 1 690 Kč

nedostupné
akce !


Speciální rudl 016A je navržen pro přepravu 200l sudů. Rudl má bytelnou svařovanou konstrukci z ocelových trubek a kvalitní plnopryžová kola. Rudl 016A je uzpůsoben na převážení nákladu do 250 kg. Technické parametry: Kola:                                                   plnopryžová 260 mm Nosnost: 250 kg Vlastní hmotnost: 14 kg Celková výška:                                     1290 mm
naše cena 1 935 Kč

nedostupné


Speciální rudl 016B je navržen pro přepravu 200l sudů. Rudl má bytelnou svařovanou konstrukci z ocelových trubek a kvalitní plnopryžová kola. Tento rudl je navíc vybaven pomocným podpěrným kolečkem, které zajištuje jak lepší pojíždění, tak perfektní stabilitu rudlu i s nákladem. Rudl 016B je uzpůsoben na převážení nákladu do 250 kg. Technické parametry:
naše cena 2 350 Kč

skladem
novinka