Služby » DEMO program \"na zkoušku\"

Manipulační technika na zkoušku (DEMO)

DEMO program manipulační techniky je určen pro všechny zákazníky, kteří si chtěji v praxi vyzkoušet manipulační techniku, kterou by rádi zakoupili, ale nejsou si 100% jisti její správnou funkcí nebo aplikací. Věříme, že pokud si naše stroje vyzkoušíte v praktickém provozu tak sami poznáte, jak jsou spolehlivé, kvalitní a že jsou užitečnými, a zároveň levnými, pomocníky pro Vaši práci.
PODMÍNKY DEMO PROGRAMU jsou nastaveny tak, že při předání zboží zákazník uhradí vratnou kauci, která se v případě ponechání zboží zákazníkem započítá jako úhrada faktury. Pro stanovení výše kauce používáme aktuální ceny produktů – viz. www manipulacni-technika-levne.cz, a nebo se výše vratné kauce řídí platnou cenovou nabídkou. Kauce (cena zboží)  je zákazníkem vždy písemně odsouhlasena.

DOBA ZAPŮJČENÍ je až 14 dnů. Po té stroj buď vrátíte, a nebo jej koupíte třeba na leasing, úvěr nebo rozložené splátky.

Pokud  pošlete odebrané zboží z demo programu zpět k nám, do konce zkušebního období, pak Vám vrátíme kauci zpět kromě nákladů spojených s doručením předmětného výrobku k zákazníkovi (popř. i zpět - pokud nebude zajišťovaná zákazníkem). Zákazníkovi se tak vrací nazpět plná cena z předem zaplacené kauce za podmínky, že je demo produkt vrácen bez mechanického, a jiného, poškození a ve stavu, v jakém byl na zkoušku/testování odebrán/dodán.

Jsme si naprosto jisti kvalitou našich prověřovaných strojů manipulační, zdvihací a vychystávací techniky a věříme, že právě VY oceníte výborný poměr ceny a výkonu. Na zkoušku Vám dodáme VŽDY nový výrobek/stroj a tak nic nebrání jeho, případnému, plnému užívání po skončení demo programu.