Služby » Pronájem manipulační techniky

Pronájem / Operativní leasing manipulační techniky

Ceník pronájmu manipulační, zdviací a vychystávací techniky

 

Chcete si dlouhodobě pronajmout paletový vozík, libovolný vysokozdvižný vozík (vč. čelního vysokozdvižného vozíku), zdvihací plošinu, zdvihací stůl nebo jiné naše produkty a stoje? Nabízíme také velmi výhodné podmínky operativního leasingu manipulační techniky. Operativní leasing manipulační techniky je dlouhodobý pronájem manipulační techniky, kdy po celou dobu je zákazník v roli půjčitele a prodávající v roli pronajímatele. Zákazník si tak nemusí dělat starosti se splácením vozíku při jeho koupi, s úhradou pojistky, údržbou stroje a  péčí o manipulační techniku obecně.

Operativní leasing manipulační techniky je zpravidla do dobu 24 až 36 měsíců, minimálně však na dobu 6 let. V ceně operativního leasingu manipulační techniky (pronájmu/pronájmu) je zahrnutý plný servis na daném zařízení, které poskytuje půjčitel (prodávající) po celou dobu operativního leasingu. Zajištěn je také převoz vybrané manipulační techniky na dohodnuté místo kdekoli po České republice a zaškolení obsluhy pro provoz/používání.

Kalkulace ceny za operativní leasing manipulační techniky se stanovuje individuálně dle přesných požadavků zákazníka. Máte-li zájem o bližší informace o této službě - kontaktujte nás.