Reference » Stroje a produkty v praxi

Manipulační technika v praxi

Naše manipulační technika najde uplatnění ve všech oblastech použití. Najdeme ji všude tam, kde je jen třeba přepravovat břemena - tzv. nízký zdvih, standardně paletové vozíky (hovorově také paleťáky nebo paletovací či paletizační vozíky).
Ve různých obchodních skladech pak naleznete naše vysokozdvižné vozíky různých druhů a speciální stohovací (vychystávací) vozíky.
Nejčastěji se naše manipulační technika vyskytuje v mechanickém provedení, ale stále častěji se zákaznící rozhodují pro nákup, a použití, částečně (polo) elektrických produktů a nebo plně elektrických produktů. Zejména plně elektrické vysokozdvižné vozíky (VZV) jsou nezbytným a platným pomocníkem tam, kde se s manipulační a zdvihací technika používá celý den.

Celá řada zákazníků je také spokojena se sudovými manipulátory a nákladu obecně (ať již používají RUDLY, dílenské jeřáby, hevery, kladkostroje, apod.). I zde platí, že na výběr je vždy z mechanické (tj. ručně ovládané) tak i elektrické (ovládání samohybné) varianty. Veškeré nabízené produkty naleznete v PŘEHLEDU SORTIMENTU.

Pro příklad uvádíme vybrané referenční zákazníky, kteří již nabízenou manipulační, zdvihací a vychystávací techniku používají. Větší seznam našich zákazníků pak naleznete v sekci Reference.

IKEA Česká republika, s.r.o.
RENAULT RETAIL GROUP CZ, s.r.o.
ŠKODA POWER, a.s.